• Zkušenosti

    Dlouhodobá činnost v oboru zaručuje zkušenosti a současné přizpůsobování novým terndům.

  • Specializace

    Řešení rozsáhlých a nejnáročnějších aplikací řízení technologických celků ve zdravotnictví, průmyslu a specifických prostředích historických objektů.

  • Komplexní služby

    Provádíme služby od cenových kalkulací, přes vypracování projektové dokumentace, následné realizace až po záruční a pozáruční servisní činnost řešíme výhradně vlastními pracovníky.

Elektroinstalace

Realizujeme elektroinstalace hal a průmyslových objektů, škol, a především zdravotnických zařízení jako jsou operační sály, čisté prostory, vyšetřovny či JIP. Na výše jmenované prostory pak vyrábíme rozvodnice ve vlastních dílnách. Dále projektujeme systémy inteligentní elektroinstalace, např. Inels, Jung, Control4 a BMR. V neposlední řadě nabízených služeb patří realizace elektroinstalací bytových domů o počtu několika stovek bytů.

Naše služby

Elektroinstalace

Elektroinstalace hal a průmyslových objektů, zdravotnických zařízení, škol a bytových domů. Projektování systémů inteligentní elektroinstalace.

Měřící a regulační technika

Realizace veškerých systémů měření a regulace od jednoduchých aplikací v rodinných domech přes výměníkové stanice a vzduchotechnická zařízení až po speciální činnosti ve zdravotnických zařízeních.

Průmyslová řešení

Dodávky a montáže ve všech typech průmyslových objektů a výrobních prostor. Elektroinstalace v prodejních prostorách i velkých obchodních centrech.

Historické objekty

Specializované činnosti v historických budovách, muzeích a církevních objektech.

Výroba rozvaděčů nízkého napětí

Výroba rozvaděčů pro všechny činnosti v oblasti elektroinstalací a měření a regulace.

Projekční a poradenské činnosti

Vlastní projektové středisko pro veškeré činnosti v oboru elektroinstalace a měření a regulace. Služby v poradenské činnosti a rozpočtových pracích.