• Zkušenosti

    Dlouhodobá činnost v oboru zaručuje zkušenosti a současné přizpůsobování novým terndům.

  • Specializace

    Řešení rozsáhlých a nejnáročnějších aplikací řízení technologických celků ve zdravotnictví, průmyslu a specifických prostředích historických objektů.

  • Komplexní služby

    Provádíme služby od cenových kalkulací, přes vypracování projektové dokumentace, následné realizace až po záruční a pozáruční servisní činnost řešíme výhradně vlastními pracovníky.

Průmyslová řešení

Poskytujeme dodávky a montáže ve všech typech průmyslových objektů a výrobních prostor. Provádíme vše od tvorby projektové dokumentace, přes výrobu rozvaděčů, dodávky a montáže technologických celků až po konečnou revizi celého díla. Našimi stálými zákazníky jsou např. firmy KOPOS Kolín či J.M. KAPA Kolín. Nabízíme také elektroinstalace v prodejních prostorách i velkých obchodních centrech.

Naše služby

Elektroinstalace

Elektroinstalace hal a průmyslových objektů, zdravotnických zařízení, škol a bytových domů. Projektování systémů inteligentní elektroinstalace.

Měřící a regulační technika

Realizace veškerých systémů měření a regulace od jednoduchých aplikací v rodinných domech přes výměníkové stanice a vzduchotechnická zařízení až po speciální činnosti ve zdravotnických zařízeních.

Průmyslová řešení

Dodávky a montáže ve všech typech průmyslových objektů a výrobních prostor. Elektroinstalace v prodejních prostorách i velkých obchodních centrech.

Historické objekty

Specializované činnosti v historických budovách, muzeích a církevních objektech.

Výroba rozvaděčů nízkého napětí

Výroba rozvaděčů pro všechny činnosti v oblasti elektroinstalací a měření a regulace.

Projekční a poradenské činnosti

Vlastní projektové středisko pro veškeré činnosti v oboru elektroinstalace a měření a regulace. Služby v poradenské činnosti a rozpočtových pracích.