O společnosti

Firma Petr Dusílek - Oktherm vznikla již na počátku roku 1994 a v roce 2007 byla založena společnost Oktherm s.r.o. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti dodávek a montáží MaR a elektroinstalací. V Oktherm se zabýváme činnostmi v oblasti měřicí a regulační techniky, rekonstrukcí tepelných zařízení a výrobou rozvaděčů NN a MaR. Zaměřujeme se na realizace ve všech typech bytových i nebytových prostor, naší specializací jsou řešení pro specializovaná zdravotnická zařízení a historické objekty. Mezi významné obory naší činnosti patří také inteligentní elektroinstalace a dálkové ovládání vytápění objektů přes web rozhraní a rozsáhlé systémy měření a regulace. Firma disponuje vlastním projektovým střediskem a našim zákazníkům tak můžeme nabídnout odborné projekční a poradenské služby včetně záručního a pozáručního servisu. Ve všech uvedených oblastech naší činnosti máme vyškoleny odborníky, jejichž znalosti a zkušenosti jsou na vysoké odborné úrovni.

Naše služby

Elektroinstalace

Elektroinstalace hal a průmyslových objektů, zdravotnických zařízení, škol a bytových domů. Projektování systémů inteligentní elektroinstalace.

Měřící a regulační technika

Realizace veškerých systémů měření a regulace od jednoduchých aplikací v rodinných domech přes výměníkové stanice a vzduchotechnická zařízení až po speciální činnosti ve zdravotnických zařízeních.

Průmyslová řešení

Dodávky a montáže ve všech typech průmyslových objektů a výrobních prostor. Elektroinstalace v prodejních prostorách i velkých obchodních centrech.

Historické objekty

Specializované činnosti v historických budovách, muzeích a církevních objektech.

Výroba rozvaděčů nízkého napětí

Výroba rozvaděčů pro všechny činnosti v oblasti elektroinstalací a měření a regulace.

Projekční a poradenské činnosti

Vlastní projektové středisko pro veškeré činnosti v oboru elektroinstalace a měření a regulace. Služby v poradenské činnosti a rozpočtových pracích.